2024 Färglitografi
Björn Linderoth, Marin. Motivet: 38x53
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2018 -
8534 Akvarell
signerad. Björn Linderoth, kust vy, 17x25
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juli 2017 -
5105 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 26 oktober 2015
1199 Litografi
Björn Linderot, motivet: 31x41
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juni 2015