Föremål som liknar Björn Jonson
4203 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 13 november 2023
5231 Litografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 5 december 2022
8594 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 november 2018
3102 Tusch
Såld: 300 kr
Såldes den 8 januari 2018
4051 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 28 augusti 2017
4050 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 28 augusti 2017
4049 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 28 augusti 2017
3056 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 21 augusti 2017
6336 Akvarell
Björn Jonson (1903-1991), 35x46
Såld: 450 kr
Såldes den 15 maj 2017