Föremål som liknar Birgitta
7141 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
2038 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2052 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2082 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2099 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 22 april 2024
9049 Mapp
Såld: 350 kr
Såldes den 8 april 2024
8350 Bestick
Såld: 2.200 kr
Såldes den 1 april 2024
3339 Djupa tallrikar
Såld: 400 kr
Såldes den 4 mars 2024
7259 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 5 februari 2024