9022 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 20 december 2021 -
2081 Oljemålning
Birger Ohlsson, "sol i morgondis", 55x45
Såld: 100 kr
Såldes den 14 augusti 2017 -
5156 Akvareller
Såld: 200 kr
Såldes den 27 januari 2014
5270 Oljemålning
Birger Ohlsson, 50x40 Signerad, Duk
Såld: 300 kr
Såldes den 11 mars 2013 -
5263 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2013 -
7565 Färglitografi
Birger Ohlsson, 8/100. 38x34
Såld: 350 kr
Såldes den 18 februari 2008