Föremål som liknar Bertil Bull Hedlund
7244 Tuschteckningar
Såld: 300 kr
Såldes den 4 november 2024
6089 Tusch
Såld: 300 kr
Såldes den 2 september 2024
6068 Tusch
Såld: 1.900 kr
Såldes den 2 september 2024
2004 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2024
3200 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 17 april 2023
9176 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 3 oktober 2022
9294 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 21 februari 2022
9364 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 21 februari 2022
9301 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 21 februari 2022