Föremål som liknar Bertil Öhlund
6185 Oljemålning
Såld: 6.800 kr
Såldes den 18 mars 2024
9279 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 19 februari 2024
9203 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2024
9315 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2024
9276 Oljemålning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 februari 2024
9322 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 19 februari 2024
9239 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 februari 2024
7262 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 7 februari 2022
8118 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 april 2021