6458 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 2 september 2024 -
3202 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 17 april 2023 -
4202 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 7 juni 2021
6286 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 3 maj 2021 -
7045 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 augusti 2020 -
6534 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 25 november 2019
4105 Oljemålning
Bert Jonsson, fjällmotiv, signerad, 54x73
Såld: 100 kr
Såldes den 1 maj 2017 -
9120 Oljemålning
Bert Jonsson, Landskap, signerad. - 83, 59x72
Såld: 100 kr
Såldes den 5 december 2016 -
7460 Akvarell
Bert Jonsson, 25x33
Såld: 100 kr
Såldes den 21 mars 2016