2772 Tryck
2 st, Bert Håge-Häverö, 41 x 57
Såld: 300 kr
Såldes den 8 november 2010 -
2217 Mappar
2st, signerade tryck, Bert Håge-Häverö
Såld: 800 kr
Såldes den 2 juni 2008 -
2215 Litografi
Bert Håge-Häverö, 174/360, 60x44
Såld: 700 kr
Såldes den 2 juni 2008
1277 Färglitografi
Bert Håge-Häverö, 249/360, 39x53
Såld: 1.100 kr
Såldes den 6 mars 2006 -
3074 Litografi
10/360 Bert Håge-Häverö oramad, (15118)
Såld: 450 kr
Såldes den 26 januari 2004 -
3092 Grafiskt blad
Bert Håge-Häverö, Nordan, Hc, 40 x 46
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2004
1194 Färglitografi
Bert Håge-Häverö, Västan, 302/360, 37 x 46
Såld: 500 kr
Såldes den 5 januari 2004 -
7309 Grafiska blad
4 st, Bert Håge-Häverö, Bla Storskär, -79, 21/50
Såld: 2.600 kr
Såldes den 3 mars 2003