2119 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2019 -
1318 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 15 oktober 2018 -
7217 Oljemålningar
2 st. Bengt Wallander, signerade, 28x38 + 35x42
Såld: 100 kr
Såldes den 25 mars 2013
4144 Gouache
Bengt wallander , Johanneshov -56, 56x43
Såld: 100 kr
Såldes den 22 oktober 2007