Föremål som liknar Bengt Elde
2014 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 23 september 2024
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 6 maj 2024
5298 Oljemålning
Såld: 7.800 kr
Såldes den 11 mars 2024
5299 Oljemålning
Såld: 5.200 kr
Såldes den 11 mars 2024
5300 Oljemålning
Såld: 10.500 kr
Såldes den 11 mars 2024
5302 Oljemålning
Såld: 4.000 kr
Såldes den 11 mars 2024
1001 Oljemålning
Såld: 8.400 kr
Såldes den 11 december 2023
7020 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 4 december 2023
1006 Oljemålning
Såld: 7.800 kr
Såldes den 27 november 2023