Föremål som liknar Bengt Bolin
5248 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 18 mars 2024
4255 Färglitografier
Såld: 600 kr
Såldes den 14 mars 2022
9407 Oljemålningar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 februari 2021
9072 Etsningar
Såld: 350 kr
Såldes den 30 mars 2020
1445 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 4 november 2019
2595 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 4 december 2017
1238 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 30 oktober 2017
9239 Blandteknik
Bengt Bolin (f. 1933), 14x21
Såld: 100 kr
Såldes den 24 oktober 2016
2093 Oljemålning
Bengt Bolin (f. 1933), Signerad A tergo, 1996, 19x19
Såld: 1.100 kr
Såldes den 29 februari 2016