3075 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 21 november 2022 -
3284 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juni 2022 -
6394 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 5 juli 2021
4221 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 11 januari 2021 -
6057 Färglitografi
Bengt Andersson, Råsbyn, Göteborg, 275/300
Såld: 100 kr
Såldes den 14 mars 2016 -
1031 Färglitografi
Bengt Andersson Råssbyn 68/300, signerad mm: 42x55
Såld: 100 kr
Såldes den 17 augusti 2015