9189 Camé
ram i 18k. Baccanal. 5,5x7 cm, bruttovikt: 24g
Såld: 3.000 kr
Såldes den 14 november 2022 -
7396 Blandteknik
Såld: 500 kr
Såldes den 31 oktober 2022 -
7035 Färglitografi
Såld: 2.200 kr
Såldes den 19 oktober 2020
1122 Koppartavla
Relief, Baccanal, 11x15
Såld: 350 kr
Såldes den 4 april 2016 -
6013 Litografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2013 -
8810 Oljemålning
Baccanal, 1600-tal 33x73
Såld: 5.000 kr
Såldes den 9 januari 2006
1368 Kanna
Såld: 950 kr
Såldes den 9 januari 2006