9316 Litografi
Såld: 700 kr
Såldes den 4 maj 2020 -
3112 Modellbil
BMW, X3, , längd: 25
Såld: 250 kr
Såldes den 15 april 2013 -
5504 Leksaksbil
Schuco, BMW formel 2, längd: 25
Såld: 450 kr
Såldes den 26 september 2011
7624 Samlarmotorcyk..
Såld: 600 kr
Såldes den 28 mars 2011 -
5209 Akvarell
BMW, 87x60 (Fuktskada längst upp i vänstra hörnet)
Såld: 650 kr
Såldes den 5 maj 2008