7731 Akvarell
sign B Lindström, Stilleben, 38x52
Såld: 250 kr
Såldes den 28 november 2016 -
7480 Färglitografi
B Lindström 70/250, 54x74
Såld: 1.200 kr
Såldes den 23 maj 2005 -
5478 Färglitografi
B Lindström, 258/400, 29x22
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 maj 2004
4414 Färglitografi
B Lindström, 195/490, 52x71
Såld: 800 kr
Såldes den 15 mars 2004 -
6013 Färglitografi
B Lindström, 99/150
Såld: 500 kr
Såldes den 28 april 2003 -
4183 Blandteknik
B Lindström, 25x34
Såld: 400 kr
Såldes den 6 maj 2002