Föremål som liknar B Friberg

Vi hittade över 27 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 8388 Vas+ skål
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 1 juli 2013
  • 2684 Vas
    B Friberg lagning, höjd: 44 Gustavsberg Studio
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 8 oktober 2007
  • 3348 Vaser
    B Friberg, 3 st miniatyrer, höjd: 3-4, 5
    Såld: 2.800 kr

    Såldes den 7 maj 2007
  • 6419 Vas
    B Friberg, Gustavsberg, höjd: 10
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 6 februari 2006
  • 1224 Vas
    Gustafsbergs studio, B Friberg, höjd: 15, 5 (nagg)
    Såld: 350 kr

    Såldes den 12 december 2005
  • 2661 Skål
    B Friberg, Gustavsberg, 1965 (G), höjd: 5, 5
    Såld: 900 kr

    Såldes den 29 augusti 2005