Föremål som liknar B
2021 Etsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
5104 Byrå
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
3348 Fåtölj
Såld: 2.600 kr
Såldes den 17 juni 2024
5247 Lampfot
Upsala Ekeby, glaserad keramik. Höjd: 36 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
4227 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5140 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5169 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
4291 Servisdelar
Gustavsberg, Blå Blom, ca 25 del
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024