Föremål som liknar Böe
6192 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 30 januari 2023
8124 Oljemålningar
Såld: 600 kr
Såldes den 19 september 2022
7563 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 28 mars 2022
4335 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 25 maj 2020
2320 Oljemålning
B E Böe, Landskap. Olja på duk, 55x47
Såld: 100 kr
Såldes den 22 oktober 2018
4463 Oljemålning
signerad. Böe, vårvinter, 35x52
Såld: 100 kr
Såldes den 29 augusti 2016
1089 Oljemålningar
Såld: 250 kr
Såldes den 8 oktober 2012
3551 Oljemålning
Beh-Böe, Skärdgårdsmotiv, ramens innermått: 60x80
Såld: 100 kr
Såldes den 19 mars 2012
1075 Oljemålning
Böe, 1946, motiv från Vänern, 73x103
Såld: 600 kr
Såldes den 1 november 2010