Föremål som liknar Bågskytt
8099 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
7166 Spegel
1930-tal, tenn, krönet i form av bågskytt, 58x47 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 25 mars 2024
5071 Fat
Såld: 200 kr
Såldes den 22 januari 2024
3063 Spegel
Tenn, dekor med bågskytt, 44x25 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 januari 2024
7019 Skålar
Såld: 300 kr
Såldes den 20 april 2020
4016 Koppar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 februari 2020
7058 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 5 augusti 2019
1169 Tallrikar
6 st, Gustavsberg, Bågskytt, diameter: 25,5 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 12 februari 2018
6260 Fruktservis
13 delar, Bågskytt, Gustavsberg
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 december 2017