6034 Herrarmbandsur
Saxony Allsports
Såld: 350 kr
Såldes den 29 augusti 2016 -
5195 Oljemålning
Axon, Stilleben, 57x34
Såld: 100 kr
Såldes den 25 april 2016 -
7652 Oljemålning
Signerad Axon, Stilleben, 57x34
Såld: 500 kr
Såldes den 3 oktober 2011
5401 Matservisdelar
16 del, Villeroy&Boch, Saxony
Såld: 800 kr
Såldes den 26 september 2011 -
6288 Vitrinskåp
Såld: 1.100 kr
Såldes den 12 oktober 2009 -
2403 Ampel
glas, Maxonade, Paris, 1920-tal, dia 36
Såld: 2.800 kr
Såldes den 6 april 2009
7075 Färglitografi
Eric Saxon, 43/300, 84x59
Såld: 100 kr
Såldes den 4 april 2005 -
7374 Karta
Inramad, 1700-tal, Saxoniae, Homann
Såld: 400 kr
Såldes den 16 augusti 2004 -
4036 COLLAGE
Eric w Saxon, 70x48
Såld: 100 kr
Såldes den 20 november 2000