Föremål som liknar Axel Törneman
6084 Skämtteckning
Såld: 900 kr
Såldes den 2 september 2024
9169 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 12 augusti 2024
5172 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 14 mars 2022
7110 Blyerts
Såld: 300 kr
Såldes den 10 maj 2021
5344 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 12 oktober 2020
7028 Tusch
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 mars 2018
7029 Teckning
Blyerts, Axel Törneman (1880-1925), Osignerad, 26x29
Såld: 450 kr
Såldes den 19 mars 2018
6313 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 8 januari 2018
2449 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 11 april 2016