Föremål som liknar Astrid
2085 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
2034 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
7011 Dosa
Såld: 150 kr
Såldes den 5 februari 2024
6357 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 5 februari 2024
3244 Soffa
Såld: 500 kr
Såldes den 8 januari 2024
3056 Färgetsning
Såld: 400 kr
Såldes den 18 december 2023
3059 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 11 december 2023
3047 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2023
3040 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 11 december 2023