Föremål som liknar Artie
5053 Färglitografi
Såld: 2.000 kr
Såldes den 2 oktober 2023
4090 Tändare
Såld: 700 kr
Såldes den 25 september 2023
4441 Ljusstake
Såld: 500 kr
Såldes den 12 juni 2023
4075 Glasögonbågar
4 st, Dior/Cartier/Chanel/YSL
Såld: 300 kr
Såldes den 24 april 2023
1010 Armring
Såld: 24.000 kr
Såldes den 3 april 2023
7395 Damarmbandsur
Cartier, förgyllt silver. 2,8x2,0 cm, bruttovikt: 10g
Såld: 1.000 kr
Såldes den 31 oktober 2022
6243 Cigarettändare
Cartier. Längd: 7 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 24 oktober 2022
6244 Armbandsur
Såld: 6.600 kr
Såldes den 24 oktober 2022
7358 Golvur
Såld: 300 kr
Såldes den 18 juli 2022