Föremål som liknar Art-Deco
3161 Lampfot
Art-Deco
Såld: 200 kr
Såldes den 9 november 2009
7102 Servettställ
WMF, art-deco, nysilver, längd: 15, 5
Såld: 500 kr
Såldes den 13 juli 2009
8741 Figurin
Art-Deco, brons, höjd: 38
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 november 2008
5712 Matta
Kina, 20/30-tal Art-Deco, 275x360 (slitage+fläckar)
Såld: 400 kr
Såldes den 4 februari 2008
6157 Mockaservis
Hackefors, Art-Deco, ca: 10 del
Såld: 550 kr
Såldes den 17 december 2007
7184 Bordsur +
1-par ljusstakar, Art-Deco, marmor
Såld: 1.000 kr
Såldes den 26 november 2007