Föremål som liknar Aronsson
4254 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 5 oktober 2020
1543 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 26 november 2018
2534 Matta
Såld: 200 kr
Såldes den 4 december 2017
1024 Oljemålning
Niklas Aronsson (f. 1962), 'skymning' 2013, 81x73
Såld: 2.000 kr
Såldes den 24 april 2017
8229 Oljemålning
Mats Aronsson, bryggan, signerad, -97, 60x73
Såld: 800 kr
Såldes den 10 april 2017
6320 Oljemålning
Niklas Aronsson (f. 1962), Viks fiskeläge, 73x92
Såld: 3.000 kr
Såldes den 13 juni 2016
2121 Akvarell
Mats Aronsson, Vatten, signerad, -94, 10x11
Såld: 100 kr
Såldes den 11 april 2016
4211 Oljemålning
Mats Aronsson, -94, Moln, 55 x 45
Såld: 1.200 kr
Såldes den 3 december 2012
7424 Akvarell
Wilhelm Aronsson, bro över å, motivets mått: 49x33
Såld: 100 kr
Såldes den 2 april 2012