8346 Blandteknik
Såld: 2.800 kr
Såldes den 30 oktober 2023 -
4524 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 5 oktober 2020 -
3108 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 6 januari 2020
3036 Oljemålning
G Andreasson, landskap med stuga, signerad, 73x107
Såld: 300 kr
Såldes den 8 januari 2018 -
8530 Etsning
Ivar Andreasson, Falun, HC-upplaga, motivet: 25x31
Såld: 200 kr
Såldes den 4 juli 2016 -
1193 Akvarell
Folke Andreasson, 26 x 22, Landskap med väg
Såld: 550 kr
Såldes den 2 oktober 2006
5421 Oljemålning
Folke Andreasson, "Mansporträtt", 40x50
Såld: 1.100 kr
Såldes den 14 november 2005 -
6003 Oljemålning
Andreasson, -48, Surrealistiskt motiv, 55 x 46
Såld: 700 kr
Såldes den 21 mars 2005 -
9027 Oljemålning
G Andreasson, 70x59
Såld: 150 kr
Såldes den 10 september 2001