4355 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 13 januari 2020 -
4351 Akvatint
Såld: 450 kr
Såldes den 13 januari 2020 -
4350 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 13 januari 2020
4347 Blandteknik
Såld: 2.200 kr
Såldes den 13 januari 2020 -
3060 Färglitografi
André Masson (1896-1987), 2/30, motivet: 25x35
Såld: 300 kr
Såldes den 12 juni 2017 -
1267 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 1 maj 2017
1270 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 24 april 2017 -
9033 Färglitografi
André Masson (1896-1987), 167/200, motivet: 50x35
Såld: 1.400 kr
Såldes den 17 februari 2014 -
3589 Färgetsning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 27 februari 2012