1272 Färglitografi
3 st, Amaina, signerad. Motivet: 27x26 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 30 september 2019 -
3026 Färglitografi
Amaina, "Windows", motivets mått: 27x27
Såld: 100 kr
Såldes den 12 augusti 2013
Föremål som liknar Amaina
- Träfflista
- alla
- Visa alla