7095 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 16 september 2019 -
2574 Vinglas
4 st. Allegori, Villeroy&Boch
Såld: 150 kr
Såldes den 24 november 2014 -
1139 Oljemålning
sign. H Herslow, Allegori, 50x100
Såld: 2.000 kr
Såldes den 14 september 2009
3035 Tavla
oljetryck, Allegoriskt motiv, 53x120
Såld: 550 kr
Såldes den 15 oktober 2007 -
7075 Oljemålning
Allegori, 1700-tal, 45x37
Såld: 5.000 kr
Såldes den 24 maj 2004 -
7076 Oljemålning
Allegori, 17/1800-tal, Uppfodrad, 40x55
Såld: 9.000 kr
Såldes den 24 maj 2004
2003 Oljemålning
antik 47x36 cm 'Allegorisk scen'
Såld: 16.500 kr
Såldes den 25 augusti 2003 -
3001 Oljemålning
Italien, 1700-tal, allegori, 56 x 42
Såld: 8.000 kr
Såldes den 27 maj 2002 -
8051 Tavla
1800-tal, Allegori,
Såld: 1.300 kr
Såldes den 22 april 2002