6224 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 5 september 2022 -
6612 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 9 maj 2022 -
4117 Färgetsning
Såld: 600 kr
Såldes den 7 september 2020
9397 Färgetsningar
Såld: 600 kr
Såldes den 30 september 2019 -
9391 Färgetsningar
Såld: 600 kr
9053 Färgetsning
Alexandra Kern, Signerad, 126/200, motivet: 25x19
Såld: 900 kr
Såldes den 17 februari 2014