Föremål som liknar Albert engström
7214 Tusch
Såld: 1.500 kr
Såldes den 28 oktober 2024
7215 Tusch
Såld: 700 kr
Såldes den 28 oktober 2024
6106 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 21 oktober 2024
6429 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 2 september 2024
7158 Samling böcker..
Såld: 450 kr
Såldes den 29 juli 2024
4146 Blyerts
Såld: 200 kr
Såldes den 20 november 2023
4145 Blyerts
Såld: 100 kr
Såldes den 20 november 2023
9183 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 6 november 2023
4323 Blandteknik
Såld: 1.200 kr
Såldes den 2 oktober 2023