Föremål som liknar Aida
7019 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
3334 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 29 maj 2023
1028 Oljemålning
Såld: 4.200 kr
Såldes den 8 november 2021
1020 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 17 juni 2019
1706 Näsduksskål
'Aida', höjd: 16 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 13 mars 2017
4298 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 26 oktober 2015
1162 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 24 februari 2014
6298 Blandteknik
Såld: 1.200 kr
Såldes den 25 november 2013
6583 Färglitografi
Elis Aidanpää, 108/360, vintermotiv, 37x51
Såld: 100 kr
Såldes den 25 november 2013