3053 Parti linnedukar
Såld: 900 kr
Såldes den 27 februari 2023 -
4358 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 19 oktober 2015 -
6480 Kolteckning
Märta Afzelius (1887-1961), 'Jorden lyssnar', 180x160
Såld: 100 kr
Såldes den 16 juni 2014
2155 Träsnitt
Jan Afzelius (1929-2000), motivet: 20x34
Såld: 300 kr
Såldes den 13 januari 2014 -
9393 Färglitografi
Jan Afzelius (1929-2000), 247/300, 32x32, signerad-74
Såld: 200 kr
Såldes den 4 juni 2012 -
6229 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 21 maj 2012
8111 Blandteknik
Afzelius, "Biskoppsudden", 1979, 16x22
Såld: 250 kr
Såldes den 25 oktober 2010 -
7185 Färglitografi
Jan Afzelius (1929-2000), solros, 30x30
Såld: 300 kr
Såldes den 8 februari 2010 -
2297 Tryck
Jan Afzelius (1929-2000), 27x41
Såld: 100 kr
Såldes den 11 januari 2010