9241 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 26 september 2022 -
3345 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 31 maj 2021 -
7537 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juli 2019
6114 Oljemålning
A Wennerberg, signerad. Vinterlandskap, 50x69
Såld: 350 kr
Såldes den 17 mars 2014 -
7107 Oljemålning
A Wennerberg, vintermotiv, 64x87
Såld: 250 kr
Såldes den 13 juni 2011 -
2018 Oljemålning
A Wennerberg, Vinterlandskap med vattendrag, 44 x 64
Såld: 200 kr
Såldes den 2 augusti 2010
7052 Oljemålning
Sign A Wennerberg, Vinterlandskap, 65 x 87
Såld: 300 kr
Såldes den 1 februari 2010 -
5600 Tallrikar +
Såld: 2.400 kr
Såldes den 14 januari 2008 -
9332 TAVLOR 2 ST
Akvarell Alfhild Larsson, olja A Wennerberg
Såld: 150 kr
Såldes den 7 januari 2002