Föremål som liknar A Roos
5364 Matsalsgrupp
Såld: 2.000 kr
Såldes den 11 mars 2024
6470 Sekretär
Såld: 500 kr
Såldes den 29 november 2021
7560 Vitrinskåp
Såld: 6.800 kr
Såldes den 19 juli 2021
7562 Skänk
Såld: 1.000 kr
Såldes den 5 juli 2021
4374 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 11 januari 2021
4415 Gouache
2 st, Ulla Roos-Frantz. Motivet: 47x33 ca
Såld: 100 kr
Såldes den 11 januari 2021
1015 Akvarell
Ria Roos, Grind, Signerad. Motivet: 22x16 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 3 februari 2020
9263 Stol
Gustaviansk stil, K A Roos
Såld: 200 kr
Såldes den 3 juni 2019
1009 Christina Roos
Såld: 3.000 kr
Såldes den 24 september 2018