3221 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 17 april 2023 -
2168 Skulptur
Såld: 400 kr
Såldes den 20 juni 2022 -
2103 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 21 juni 2021
8246 Färglitografi
Signerad A Kaj, Figurer, 69/100, 74x52
Såld: 100 kr
Såldes den 1 november 2010