9119 Keramik
8 delar, Kina Björklund, diameter: 17-29 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 februari 2024 -
7012 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 januari 2017 -
4395 Litografier
Såld: 700 kr
Såldes den 19 oktober 2015
5233 Oljemålning
A Björklund, 1944, blomsterstilleben, 45x28
Såld: 400 kr
Såldes den 6 april 2015 -
8128 Etsning
Maria Björklund, "Camille", 62/180, motivet: 34x25
Såld: 400 kr
Såldes den 10 februari 2014 -
8050 Oljemålning
A Björklund, -46, Kustlandskap, 40x60
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juli 2010
6180 Etsning
Maria Björklund, Studie, EA 85x49 (skadat glas)
Såld: 300 kr
Såldes den 31 mars 2008