9031 Oljemålning
Anna Österberg, Carl XVI Gustaf, signerad, 72x53 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 27 april 2015 -
4604 Ytterfoder
4 st, mässing, Bla Österberg&L
Såld: 150 kr
Såldes den 16 november 2009 -
5083 Etsningar
2 st, A Österberg
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juli 2006
7135 Etsning
A Österberg, Björn, 24x34
Såld: 100 kr
Såldes den 11 oktober 2004 -
8026 Vas
stengods Agda Österberg 1915
Såld: 2.600 kr
Såldes den 2 september 2002