Föremål som liknar A
7062 Bestick
Global, Japan, 43 delar, kromstål
Såld: 3.800 kr
Såldes den 19 januari 2026
7021 Röllakan
Såld: 1.700 kr
Såldes den 19 januari 2026
7146 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
7098 Väggbonad
Såld: 800 kr
Såldes den 19 januari 2026
6383 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7129 Skål
Såld: 450 kr
Såldes den 19 januari 2026
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Såld: 2.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
7184 Dukar
Såld: 2.600 kr
Såldes den 19 januari 2026
6382 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026