Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar A


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 7098 Väggbonad
    Egypten, Jaquardvävd, omkring sekelskiftet 1900,19..//
    Såld: 800 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 6383 OljemÃ¥lning
    Marcel Cramoysan (1915-2007), Ebb. Signerad. Olja ..//
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 7129 SkÃ¥l
    Orrefors, Savann, design: Ingegerd RÃ¥man (f. 1943)..//
    Såld: 450 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 7136 FÃ¥tölj
    Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
    Såld: 2.000 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 7184 Dukar
    8 st, Linne, bland annat Signe Sohlmnan "Drakmönst..//
    Såld: 2.600 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 6382 Akvarell
    Frank C Belcher. Themsen med Tower Bridge. Signera..//
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026




Ladda ner broschyr