Föremål som liknar -93
3174 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 augusti 2024
7240 Trågsoffa
Såld: 100 kr
Såldes den 5 augusti 2024
7379 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juli 2024
6304 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 15 juli 2024
7360 Glas på fot
3 st, -93, konstglas. Höjd: 23,5-25 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 15 juli 2024
2051 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 juli 2024
6384 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 1 juli 2024
7293 Tusch
Såld: 100 kr
Såldes den 25 mars 2024
3093 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 26 februari 2024