7123 Akvarell
Såld: 2.300 kr
Såldes den 28 maj 2012 -
5273 Teburk
+ vattenkrus, Kina, höjd: ca 35
Såld: 700 kr
Såldes den 7 november 2011 -
6511 Tygtavla
Sign Ilse, "Orient" Kvinna med vattenkrus, 103 x 36
Såld: 300 kr
Såldes den 31 augusti 2009
6270 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 31 mars 2008