Föremål som liknar ställ
5291 Bänk
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
2062 Fat
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 juni 2024
4151 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 17 juni 2024
4072 Saftservis
i ställ, tidigt 1900-tal. Längd: 27 cm, höjd: 23 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 10 juni 2024
9290 Modellbåt
Såld: 200 kr
Såldes den 3 juni 2024
9280 Skåp
Såld: 900 kr
Såldes den 3 juni 2024
9376 Fat
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
9073 Lampbord
Såld: 1.100 kr
Såldes den 27 maj 2024
9267 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 27 maj 2024