Föremål som liknar piska
5362 Armbandsur
Såld: 1.200 kr
Såldes den 12 december 2022
2320 Burk
nysilver, Olympiska Spelen Stockholm 1912. Höjd: 9,5
Såld: 100 kr
Såldes den 2 juli 2018
7176 Etsningar
2 st, Tropiska fåglar, motivet: 36x25
Såld: 900 kr
Såldes den 12 mars 2018
7443 Knivar
+ piska, 4 delar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juli 2017
5286 Bägare
Såld: 100 kr
Såldes den 14 mars 2016
7008 Praktpokal
Såld: 8.200 kr
Såldes den 14 december 2015
4379 Litografiska t..
Såld: 100 kr
Såldes den 10 november 2014
2386 Handtag
för piska, 1800-tal, längd: 21
Såld: 150 kr
Såldes den 13 januari 2014
2146 Memoribila
3 delar, olympiska spelen
Såld: 600 kr
Såldes den 22 februari 2010