Föremål som liknar kärl
2003 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 5 februari 2024
2007 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 januari 2024
6057 Skulptur
Såld: 1.000 kr
Såldes den 29 januari 2024
3408 Vaser
+ matkärl, 3 delar, Porslin, 1900-tal. Höjd: 12-21 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 8 januari 2024
8825 Blandteknik
Såld: 900 kr
Såldes den 23 oktober 2023
6174 Bordslampor
Ett par, Kina, fd kärl. Höjd: 45 ca
Såld: 2.400 kr
Såldes den 8 maj 2023
6271 Oljemålning
Såld: 11.500 kr
Såldes den 20 mars 2023
7383 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 6 februari 2023
5127 Blandteknik
Såld: 5.400 kr
Såldes den 17 oktober 2022