8292 Solglasögon
+ bågar, 100 st ca, 1960/70-tal, olika modeller
Såld: 900 kr
Såldes den 17 juli 2023 -
8477 Brödställ
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 april 2023 -
9173 Ytter / innerd..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 maj 2021
6361 Parti allmoge
selbågar med mera
Såld: 700 kr
Såldes den 23 april 2018 -
9295 Spegel
Selbågar, höjd: ca 70
Såld: 150 kr
Såldes den 24 augusti 2015 -
1595 VAPEN
Bågar/Pilar/spjut
Såld: 700 kr
Såldes den 27 oktober 2014
7027 Glasögon
Christian Dior, metallbågar
Såld: 100 kr
Såldes den 30 augusti 2010 -
3748 Akvarell
Sign, "Figurer i valvbågar", 21x29
Såld: 200 kr
Såldes den 15 oktober 2007 -
8365 Oljemålning
Signerad, Valvbågar, 62 x 48
Såld: 1.400 kr
Såldes den 4 april 2005