Föremål som liknar 2 st
3186 Scarfs
2 st, Dior/Chanel. Längd: 83 cm, djup: 87 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 november 2024
3025 Fat
2 st, Japan. Diameter: 37 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 18 november 2024
3022 Assietter
12 st, porslin. Diameter: 19 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 18 november 2024
9158 Karmstolar
+ stolar, 2 + 2 st, Frem Röjle, Danmark, teak
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 november 2024
3200 Ikoner
2 st, 1800-tal, 31x27 - 32x27 cm, slitage, skador
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 november 2024
3320 Fiskbestick
Såld: 2.200 kr
Såldes den 18 november 2024
3276 Båtmodeller
2 st. Höjd: 55-62 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 18 november 2024
3127 Skulpturer
Såld: 800 kr
Såldes den 18 november 2024
9152 Tallrikar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 18 november 2024