3051 Tavlor
3 etsningar + 1 akvarell, Stockholmsmotiv
Såld: 200 kr
Såldes den 4 april 2011 -
5044 Etsningar
4 st. + 1 akvarell, Gotlandsmotiv
Såld: 1.800 kr
Såldes den 26 april 2010 -
4678 Oljemålningar
2 st+ 1 akvarell, Ernst Widegren, ca 12x17
Såld: 100 kr
Såldes den 5 februari 2007
2709 Tavlor
Såld: 3.800 kr
Såldes den 18 april 2005