Föremål som liknar älvlandskap
7435 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
4117 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 25 september 2023
1043 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 31 januari 2022
3430 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 20 september 2021
1362 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 28 september 2020
6194 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 21 september 2020
2410 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 2 juli 2018
1026 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 december 2017
4161 Akvarell
Ingegerd Beskow (1887-1978), Älvlandskap, 37x50
Såld: 200 kr
Såldes den 9 januari 2017