Föremål som liknar Österberg
8483 Oljemålningar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 12 februari 2024
4299 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 7 mars 2022
9335 Oljemålningar
Såld: 450 kr
Såldes den 1 november 2021
5212 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 oktober 2021
4267 Brevkniv
Såld: 200 kr
Såldes den 13 juli 2020
3139 Oljemålningar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 mars 2020
1557 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 7 oktober 2019
5562 Oljemålningar
Såld: 200 kr
Såldes den 15 juli 2019
7072 Oljemålningar
ett par, Österberg, 22x28
Såld: 300 kr
Såldes den 16 oktober 2017