3023 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 22 oktober 2018 -
4279 Flintlåspistol
Såld: 18.200 kr
Såldes den 28 februari 2011 -
5569 Matsalsgrupp
5 delar. Örnen, 1960-tal
Såld: 900 kr
Såldes den 23 november 2009
1423 Nålmärke
Ryska dubbelörnen, Ryssland o 1900
Såld: 550 kr
Såldes den 14 september 2009 -
2143 Lodur
höjd: Sackman 1800-tal, höjd: 135 (örnen utbytt)
Såld: 4.200 kr
Såldes den 18 augusti 2008 -
4004 Färgetsning
Nyström, 1985, "Björnen" 49 x 39
Såld: 100 kr
Såldes den 3 december 2007
5016 Damur
Örnen
Såld: 350 kr
Såldes den 22 mars 2004 -
3063 Fickur
Örnen
Såld: 450 kr
Såldes den 8 mars 2004 -
2453 Ring+
brosch, Ryska Dubbelörnen
Såld: 350 kr
Såldes den 1 mars 2004